Średniej wielkości naklejki z kodami Państw

Jest to najpopularniejszy chyba rozmiar naklejek z kodami państw, szerokość naklejek do 60 mm i wspaniale będą nadawać się do naklejania zarówno na walizkę, jak i na samochód wyprawowy. Jeśli uważasz, że potrzebą Twoją jest inny rozmiar naklejek ze skrótami państw, to rozważ zakup 46mm - najbardziej optymalne dla motocyklistów lub 92mm - bardzo widoczne do naklejania również na samochody wyprawowe czy też kampery.

-> Białe 60 mm

Naklejki ze skrótami Państw przywołują wspomnienia

Justyna była prawdziwą duszą podróżniczki. Jej serce biło w rytmie silników, a oczy świeciły się, gdy tylko widziała mapę. Nie było dla niej znaczenia, czy to samochód wyprawowy, czy namiot – ważne było, żeby ruszyć w drogę i odkrywać nowe miejsca.

Na swoim samochodzie Justyna przyklejała naklejki z skrótami państw – małe symbole każdej z odwiedzonych krain. NiemcyFrancjaHiszpaniaWłochy – to były tylko niektóre z miejsc, które Justyna odwiedziła na swojej trasie. Naklejki były jak małe znaki drogowe, które prowadziły ją przez kontynent.

Kiedy nocowała pod namiotem, naklejki na samochodzie przypominały jej o każdym przejechanym kilometrze, o każdym widoku, który ją zachwycił, o każdym spotkaniu z innymi podróżnikami. Naklejki ze skrótami państw były jak małe kapsułki czasu, które przenosiły ją w inne kraje, inne kultury, inne przygody.

Czasami Justyna spała nawet w hamaku, a naklejki na samochodzie były jak małe okna do wspomnień. GrecjaChorwacjaSzwecjaPortugalia – to były miejsca, o których marzyła od lat. Naklejki były jak małe symbole jej marzeń, które przywoływały wspomnienia z dalekich podróży.

I tak Justyna podróżowała z naklejkami z kodami państw, a każda z nich była jak małe serce bijące w rytm przygody.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl