Duże naklejki z kodami Państw

Znajdziesz tutaj największy rozmiar naklejek z kodami państw. Wielkość 92mm będzie dobrym rozwiązaniem dla podróżników przemierzających świat w swoich kamperach, samochodach wyprawowych.

Potrzebujesz innych rozmiarów czy też wzorów, to proszę zajrzyj w menu i wybierz te, które najbardziej będą pasować do Twoich potrzeb.

-> Białe 92 mm

Naklejki Kody Państw 92 mm Europa Flagi Naklejki Kody Państw 92 mm Europa Flagi
Cena:

67,15 zł

Cena regularna: 84,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Naklejki Kody Państw 92 mm Azja Flagi Naklejki Kody Państw 92 mm Azja Flagi
Cena:

67,15 zł

Cena regularna: 84,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Naklejki Kody Państw 92 mm Afryka Flagi Naklejki Kody Państw 92 mm Afryka Flagi
Cena:

67,15 zł

Cena regularna: 88,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Naklejki Kody Państw 92 mm Ameryka Flagi Naklejki Kody Państw 92 mm Ameryka Flagi
Cena:

67,15 zł

Cena regularna: 82,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Naklejki Kody Państw 92 mm Nietypowe Flagi Naklejki Kody Państw 92 mm Nietypowe Flagi
Cena:

13,59 zł

Cena regularna: 15,99 zł

Najniższa cena: 15,99 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja

Naklejki z kodami Państw wg podróżniczki Krystyny

Krystyna była kobietą, której dusza była związana z podróżami. Jej serce biło w rytmie silników, a oczy świeciły się, gdy tylko widziała mapę. Kamper, który otrzymała w prezencie urodzinowym od swojego ojca, stał się jej drugim domem. To był wysłużony pojazd, ale dla Krystyny miał duszę. Jego boki zdobiły naklejki z kodami krajów – małe symbole każdej z odwiedzonych krain. To były nie tylko ozdoby, ale także pamiątki z dalekich podróży.

Krystyna prowadziła bloga podróżniczego, na którym dzieliła się swoimi przygodami. Jej wpisy były pełne emocji, smaków i zapachów. Krystyna nie tylko podróżowała, ale także gotowała potrawy z regionów, które odwiedzała. Jej kamper był mobilną kuchnią, a naklejki na bokach były jak małe przepisy na podróżnicze dania.

Włoch nakleiła sobie naklejkę z kodem IT. To była podróż pełna smaków – makaronu, oliwy z oliwek, sera pecorino. Naklejka przypominała jej o włoskich winach, o zapachu świeżo mielonej kawy, o widoku na morze z wybrzeża Amalfi.

Hiszpanii nakleiła sobie naklejkę z kodem ES. To była podróż pełna flamenco, tapas i gorącego słońca. Naklejka przypominała jej o nocach spędzonych na plaży, o smaku churros z czekoladą, o widoku na Alhambra w Granadzie.

Grecji przywiozła sobie naklejkę z kodem GR. To była podróż pełna historii, mitów i błękitnego morza. Naklejka przypominała jej o starożytnych świątyniach, o zapachu oliwek, o widoku na Santorini.

Krystyna marzyła, że kiedyś przekaże tego kampera swojej córce. Chciała, żeby córka również odkrywała świat, żeby miała swoje naklejki z kodami krajów, żeby tworzyła swoje własne wspomnienia. Naklejki były jak małe klucze do tajemnic świata, a Krystyna chciała, żeby córka miała swoje własne klucze.

Zachęcam wszystkich do zakupu naklejek z kodami krajów – to nie tylko ozdoba, to pamiątka, to inspiracja do dalszych odkryć.

Naklejki z skrótami Państw w różnych wielkościach

Te największe, czyli rozmiar 92mm, który tutaj kupisz, to jeden z rozmiarów dostępnych w mojej ofercie, jest on przeznaczony dla Kamperowców, dla podróżników zwiedzających świat samochodami wyprawowymi. Jeśli jednak podróżujesz samolotem ze swoją walizką pełną wspomnień, swoim motocyklem z doczepionymi po bokach kuframi, to możesz rozważyć zakup naklejek z skrótami państw w innych rozmiarach 46mm lub 60mm, w zależności od swoich potrzeb.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl