Naklejki na nalewki w kształcie herbu, tarczy, wyjątkowy wzór.

Ten kształt całej serii naklejek na nalewki przygotowałem specjalnie pod butelki występujące od nazwami ICONA lub IRYS i idealnie dopasowane są do pojemności 250 ml, ale równie dobrze pasują na butelkach na nalewki 500 ml. Doskonale zaprezentują się również, jako samoprzylepne naklejki na nalewki na innych butelkach o beczułkowatym kształcie.

Samoprzylepne, drukowane na folii etykiety na nalewki domowe.

Drukowane są, jak wszystkie pozostałe, na folii samoprzylepnej, a nie na papierze, co sprawia, że te naklejki na nalewki domowe, nie tylko udekorują Twoją piwniczkę, nie tylko będą wyśmienicie podkreślać Twój gust, ale też będą łatwe do naklejenia, jak i do ściągnięcia, gdyż nie drą się, a schodzą w całości, mimo, że klej bardzo dobrze trzyma się powierzchni.

Jest to niespotykane gdzie indziej wzornictwo naklejek na nalewki.

-> Seria - NAL 200

Głębsze spojrzenie na naklejki na nalewki o unikatowym kształcie tarczy.

Jak już zapewne zorientowałeś się, mnogość wzorów (smaków) w tej, jak i w bliźniaczych kolekcjach, jest naprawdę imponująca, jest w czym wybierać i każdy dopasuje je do swoich smaków nalewek. Z uwagi na fakt, iż każdy nalewkarz tworzy co jakiś czas swoje kompozycje nalewek, naklejki na nalewki dostępne w tym miejscu można uzupełniać poprzez dopisanie cienkopisem permanentnym do konkretnego smaku. Np. dopisując "+ wanilia", jeśli uważasz, że dodatek wanilii jest istotny w przypadku konkretnego smaku.

nalewka akacjowa opis

 

Osiem etykiet na nalewki w jednym komplecie.

Dlaczego akurat osiem, a nie mniej, czy więcej i dlaczego jest to komplet? Otóż, mało kto robi nalewki w ilości 1 buteleczka jednego smaku, choć i tacy zapewne nalewkarze istnieją. Zazwyczaj wychodzi kilka, kilkanaście butelek jednego smaku, a każdy ilości nalewek dopasowuje do swoich potrzeb i możliwości, komplet ośmiu etykiet na nalewki wynika z układu na arkuszach zbiorczych oraz z praktycznego korzystania z naklejek. Jeśli zostaną Tobie jakieś niewykorzystane naklejki na nalewki domowe, to nie martw się, z pewnością wykorzystasz je następnym razem, wszak nalewkarstwo wciąga i kto spróbował raz, będzie już robił stale.

nalewka chilli opis

 

Etykiety na nalewki domowe, które nie pozostawiają po sobie kleju.

Bardzo istotnym elementem samoprzylepnych etykiet na nalewki jest klej i jego jakość. Użyty w tej folii, o wysokich walorach przyczepnych, o wysokiej trwałości i jakości, nie pozostawia po sobie śladu na butelce, co sprawia, że możesz zapomnieć o skrobaniu butelki po pozostałościach kleju. Ponadto, jak już wspomniałem, te naklejki na nalewki domowe są drukowane na mocnej folii samoprzylepnej, która nie targa się, jeśli umiejętnie ją zdejmiemy z butelki. Klej, folia, wodoodporność, sprawiają, że jest to idealny produkt dla nalewkarzy, a właśnie takich idealnych naklejek na nalewki domowe szukałeś.

nalewka cytrynowa opis

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl