O nas

... Progi Rabatowe w Koszyku już od 50 zł - Promocje na wybrane produkty - Otrzymasz najwyższy Rabat z dostępnych ...


 

Producent w dziedzinie: naklejki na nalewki, wino, bimber, cydr, naklejki z flagami i kodami, naklejki herby miast, etykiety na przyprawy, naklejki na kosze do segregacji odpadów i inne użyteczne naklejki.

W roku 2021 mija 10 lat mojej działalności w dziedzinie naklejek i etykiet, przez 10 lat skupiałem uwagę nie na ilości, mnogości wzorów, ale na jakości, wzornictwie i emocjonalnym przekazie, jaki może nieść ze sobą najzwyklejsza naklejka.

Jako pasjonat w dziedzinie nalewek i motocykli,

wiem czego oczekujesz, z tego też powodu postawiłem również na to, aby naklejki miały mocny klej, a zarówno nie pozostawiały po sobie jego śladu na powierzchni. Można śmiało rzec, że te naklejki na nalewki troszczą się o butelki, których nie będziesz musiał już szorować, a naklejki z flagami i kodami państw są przyjazne dla lakieru i są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawi, że będziesz mógł się nimi bezpiecznie cieszyć.

Z całą pewnością przysporzysz sobie i innym wiele radości oraz wrażeń wizualnych.

Jako właściciel większość obsługi prowadzę osobiście, co oznacza, że kontaktujesz się z kimś, kto zna wszystkie aspekty techniczne i jako pasjonat w tychże dziedzinach, z chęcią Tobie pomogę.

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz faktury, to otrzymasz ode mnie fakturę zwykłą, gdyż jako że korzystam ze zwolnienia podmiotowego z VAT, nie wystawiam faktur VAT. Domyślnie do transakcji wystawiany jest paragon fiskalny.

 

Adam Chowaniec - właściciel

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@comfortart.pl lub telefonicznie pod numerem 885 957 957.

Serdecznie zapraszam

ComfortArt - Black and White Rose


 Poniżej zaprezentowana grafika jest wyłącznie graficznym, skrótowym przedstawieniem najważniejszych zapisów regulaminu, w celu zapoznania się z pełną treścią regulaminu można zapoznać się w Regulaminie Sklepu.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl