Nie ma podróżnika, który nie kolekcjonuje swoich wspomnień, naklejki z flagami Państw świetnie w tym pomagają.

Zapewne wielu podróżników zastanawia się, w jaki sposób dokumentować swoje przygody w świecie, jak skutecznie przywoływać wspomnienia? Kolekcja naklejek Państw świata została stworzona właśnie, aby każdy w tani sposób mógł oznaczać miejsca w których radował swoją duszę wyjątkowymi urokami.

Ponad 200 różnych naklejek Państw i obszarów w jednym miejscu.

Czułeś się wyjątkowo i chcesz to wyrazić? Dodaj do swojej kolekcji miejsce, w którym byłeś, w którym doznałeś oczarowania, którym chcesz się podzielić ze swoimi znajomymi podróżnikami, dzielącymi Twoje pasje. Naklejki Państw świata świetnie spełniają tę rolę i mobilizują do spakowania plecaka, walizki, kufrów, i wyruszenia w nieznane po kolejną przygodę. Naklejając je na kufry motocyklowe, na lodówkę w domu, na walizkę, na laptopa, na samochód, kampera, zawsze pamiętaj, że w ten sposób przywołujesz pozytywne emocje ilekroć spojrzysz na nie Ty, albo ktoś inny.

Doceń siebie i swoje wspomnienia kolekcją naklejek z Państwami świata.

Globtroterzy, Biura Podróży, motocykliści, czujący powiew wolności, dostajecie to, czego szukaliście w sferze wspomnień z podróży.

Swoje niesamowite przygody i wspomnienia możesz pielęgnować również za pomocą Kodów Państw, albo poprzez kolekcję wyjątkowych naklejek z Konturami Państw.

Flagi Państw

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl