Wszystkie Flagi Państw w kształcie konturów

Jeżeli podróżujesz i cieszysz się swoimi wspomnieniami, a przy tym chcesz w oryginalny sposób pokazać innym swoją pasję, to zawarte w tej kolekcji wszystkie flagi Świata w postaci konturów opisanych angielskimi nazwami, będą dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Niezależnie czy podróżujesz wyłącznie po Europie, czy też po innych kontynentach, przeglądnij całą kolekcję tych wyjątkowych naklejek, aby odnaleźć swoje miejsca do których tęsknisz.

W tej kolekcji naklejek znajdziesz wszystkie flagi na Świecie

Jest ich grubo ponad 200, znajdziesz tutaj nie tylko kontury Państw Europy, ale również z mniej popularnych Państw wyspiarskich. I nie mówię tutaj o Wyspach Brytyjskich, tak licznie odwiedzanych przez Europejczyków, ale chociażby o Wyspach Kanaryjskich, które również mają swoją flagę.

 

Kontury Państw

Aby zobaczyć więcej Konturów Państw Świata przejdź na następną stronę, albo na poprzednią stronę produktów


 Kontury Państw Europy dla lokalnych podróżników

Wiadomą sprawą jest, że Europa dla Polaków, to najpopularniejszy kierunek zwiedzania, a raczej wytyczanych jest kilka kierunków. Czy to Skandynawia, czy Bałkany, czy Alpy, niezależnie gdzie przyszło Tobie spędzić wspaniałe chwile, pragniesz zatrzymać owe wspomnienia na jak najdłużej. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl jest robienie pamiątkowych fotografii, ale bardzo trafnym wyborem mogą stać się kontury Europy, które zawierają w sobie Flagi Państw i nazwy angielskie.

W tej kolekcji znajdziesz również Wyspy Owcze, a nawet podział Wielkiej Brytanii, czyli Walię, Szkocję, Anglię, Irlandię Północną. Można śmiało powiedzieć, że kontury Państw Europy z tej kolekcji to jest to na co niektórzy czekali wiele lat, aby udekorować wspomnieniami kufry motocyklowe, laptopy, czy chociażby walizki z którymi się nie rozstają.

Flagi Świata z nazwami angielskimi

Każda naklejka z tej niezwykłej kolekcji posiada angielską nazwę. Nawet jeśli to jest kontur Polski, to nazwa będzie po angielsku, dlaczego? Ponieważ zwyczajowo przyjęło się na świecie posługiwać językiem angielskim, jako narzędziem komunikacyjnym. Jeśli zatem podróżujesz poza granicami Polski i chciałbyś, aby informacja podana poprzez te naklejki była jak najbardziej czytelna, to właśnie zawarte w konturach flagi Świata z nazwami spełnią to zadanie.

Kontury Państw Świata dla motocyklistów

Motocykliści to wyjątkowa grupa podróżników, przemierzająca Świat na swoich rumakach, na swoich dwóch kółkach z często doczepionymi po bokach kuframi. Właśnie te kufry są najlepszym miejscem na wlepienie naklejek zawierających kontury Państw Świata. Bardzo popularnymi kierunkami w Europie są Norwegia z Nordcapp, Rumunia z Transfogaraską i Transalpiną, Alpy ze swoimi przełęczami. Poza tym motocykliści bardzo chętnie wyjeżdżają na Bliski Wschód, a czasem wsiadają na swoje maszyny i objeżdżają cały świat. Aż jestem ciekaw, czy ktoś byłby w stanie okleić swoje kufry naklejkami zawierającymi flagi całego świata.

Flagi krajów, które możesz podarować

Patrząc na wzrastającą popularność turystyki wydaje się, że każdy ma w rodzinie lub wśród znajomych kogoś, kto fascynuje się odkrywaniem bliższych bądź dalszych zakątków świata. Jeśli wiesz jakie flagi Państw Świata mógłbyś podarować podróżnikowi, to wystarczy poszperać i wypatrzeć wzory, które przedstawiają odwiedzone Państwa.

Każdy lubi otrzymywać prezenty czy też upominki, a kontury Państw Świata mogą być wspaniałym upominkiem na każdą okazję.

A może szukasz Kody Państw, albo zwykłe Flagi Państw Świata ? Zapoznaj się z bogatymi kolekcjami.


- - - - Przykłady użycia naklejek, przeglądnij wszystkie serie i wybierz odpowiednie dla siebie :) - - - -

naklejki flagi swiata

naklejki herby miast

naklejki na kufry


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl