Flagi Świata w kształcie serca

Nie ma chyba lepszego sposobu na wspominanie pobytu, odwiedzenia, czy przynależności do miejsca, które stało się bliskie naszemu sercu. Tym sposobem jest prosta, ale jakże symboliczna naklejka z flagami Państw w kształcie Serca.

Wszystkie Flagi Świata w kształcie serca na Twoją potrzebę

Nieważne, czy wędrujesz po Polsce, podróżujesz kamperem, motocyklem po Europie, a może zwiedzasz świat samolotem. Ważne jest to, że zawsze, z każdego miejsca możesz nakleić sobie pamiątkową naklejkę z Flagami Państw Świata.

 

Serca z Flagami Państw

Aby zobaczyć więcej Flag Świata w sercach przejdź na następną stronę, albo na poprzednią stronę produktów


 

Ponad 200 Flag Państw i obszarów

Wielkość 10 cm szerokości stanowi doskonale widoczną naklejkę, którą możesz nakleić nie tylko na samochód, walizkę, ale również na okładki zeszytów, książek, na laptopa. Wszędzie tam. gdzie chcesz pokazać, co masz w swoim sercu. To właśnie kształt serca przywołuje jeszcze większe skojarzenia, wszak to w naszych sercach przechowujemy to, co dla nas najcenniejsze. Flagi Państw w tej kolekcji jest stale uzupełniana. Jeśli masz sugestię, co do nowego wzoru, może byłeś w miejscu,  o którym mało kto wie, z posiada ona swoją flagę, to daj mi znać, może dołączymy nowy wzór Flagi do kolekcji. Stale, wspólnie się rozwijamy.

Flagi Świata jako podarunek

Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto podróżuje, kto pasjonuje się poznawaniem świata. Może jest to Twoje rodzeństwo, dzieci, rodzice, a może przyjaciele. Czy wiesz, że Flagi Państw Świata w postaci naklejki w kształcie serca może być wspaniałym upominkiem, który możesz nabyć właśnie w tym miejscu? Może warto wykorzystać fakt, że znalazłeś się w tym miejscu i zakupić Flagi Świata, które osoby bliskie Twojemu sercu będą mogły nakleić na motocykl, samochód, laptop, czy gdziekolwiek, gdzie postanowią przywoływać wspomnienia.

Flagi Państw, które są wytrzymałe, wodoodporne i trwałe

Czy wiesz, że Flagi Świata, które tutaj spotkałeś, są również wodoodporne? Tak, nadruk jest wodoodporny, podobnie, jak folia stanowiąca naklejkę jest wodoodporna. Tak więc można owe Flagi Państw Świata naklejać na zewnątrz bez obawy, że coś się z nimi stanie na deszczu, czy nawet śniegu. Sam jeżdżę motocyklem i mam oklejone zarówno bak, jak i kufry, normalnie myję na myjni ciśnieniowej, normalnie jeżdżę w deszczu, jak przystało na przemierzającego świat motocyklem, normalnie obchodzę się bez jakiś specjalnych wymagań i naklejki są tak trwałe, że po kilku sezonach są nadal w wyśmienitej kondycji. Jeśli nakleisz dobrze, tzn. powierzchnia nie będzie brudna, tłusta przed naklejeniem, to Flagi Świata w postaci tych naklejek bardzo ładnie przylegają do podłoża.


- - - - Przykłady użycia naklejek, przeglądnij wszystkie serie i wybierz odpowiednie dla siebie :) - - - -

naklejki flagi Polski

naklejki herby miast

naklejki na kufry

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl