Godła, flagi, symbole Polski, które wyznaczają nasza przynależność narodową.

Dostępne w tej kategorii naklejki, które stanowią symbolikę narodowości polskiej, można naklejać w każdym miejscu dla podkreślenia swojej przynależności narodowej. Niezależnie, czy pasjonujesz się lotnictwem, podróżami, z pewnością czujesz więź z barwami narodowymi.

Szachownice lotnicze dla miłośników lotnictwa, godła narodowe, flagi dla podróżników.

Flagi i Symbole Polska

Godło Polski w postaci naklejki

Nieraz zapewne widziałeś naklejkę z Godłem Polski na TIRach, na samochodach dostawczych, na autokarach przemierzających nie tylko Europę. Polska to kraj fantastyczny z społecznością, która bardzo chętnie, prosto z serca identyfikuje się z naszymi symbolami narodowymi. Właśnie Godło Polski jest jednym z symboli, które otulają serca Polaków na całym świecie. Naklejka z Godłem Polski będzie idealnym rozwiązaniem na identyfikowanie się z naszą rodzimą kulturą, naszym duchem narodowym.

Naklejki z Flagami Polski

Na myśl przychodzi mi widok na skoczni w Zakopanem, kiedy to Adam Małysz stawał na najwyższym podium Pucharu Świata w skokach narciarskich. Flagi Polski trzepotały na wietrze, a było ich całe zatrzęsienie. A przypominasz sobie atmosferę w samym Zakopanem przed i po zawodach? Barwy narodowe, Flagi Polski, białoczerwone szaliki, białoczerwone trąbki, dosłownie wszędzie wszystko w kolorach białoczerwonych. To właśnie nasza przynależność narodowa, przynależność od pradziejów. Dlaczego nie robić tego na co dzień? Jeśli jedziesz na motocyklu, na rowerze, samochodem, kamperem zawsze możesz nakleić sobie Flagi Polski w dowolnym miejscu i już będziesz czuł się wewnętrznie bliżej naszym narodowym barwom.

Kontur Polski z Flagą

To seria wyjątkowych naklejek w kształcie Konturu Polski z wpisaną w jej obrębie Flagą Polski, czyli barwami białoczerwonymi. Dodatkowo może być umieszczony specyficzny symbol, który identyfikuje Twoją przynależność: Godło Polski, symbol Polski Walczącej, symbol PL. To jeszcze w większym stopniu przyczyni się do Twojej identyfikacji. Naklejki z Konturem Polski z pewnością przyczyni się do estetycznego przekazania Twojej narodowej, białoczerwonej przynależności.

Szachownica Lotnicza w kilku rozmiarach

Naklejki z szachownicą lotniczą mogą być wykorzystywane nie tylko przez motocyklistów. Sam jestem motocyklistą i mam naklejoną Szachownicę Lotniczą na kasku, na kufrach motocyklowych. Może być również, a i przede wszystkim wykorzystywana przez modelarzy wszak jest to symbol lotniczy. Zatem jeśli posiadasz model latający, drona którym tworzysz niebywałe ujęcia, to naklejka identyfikująca twój obiekt latający z barwami narodowymi będzie wspaniałym dodatkiem. Szachownica Lotnicza umieszczona na modelu latającym w prosty i skuteczny sposób przywołuje dobre emocje związane z przynależnością narodową.

Naklejki historyczne Polski

Pamiętajmy również o historii, naszej polskiej historii, która nie była łatwa, ale zawsze z patriotyzmem w tle. Nasze Godła Narodowe również zmieniały się w trakcie wielowiekowej historii. II Rzeczpospolita, Powstanie Warszawski czy Powstanie Styczniowe, to okresy w historii Polski, które potęgują naszą identyfikację z białoczerwoną Flagą Polski. Znajdziesz tutaj kilka wzorów właśnie z naszymi historycznymi symbolami, Flagi Polski i nie tylko. 

Naklejki z Flagami Polski na każdą okazję

Naklejki z Godłem Polski, czy też z Szachownicą Lotniczą możesz naklejać tam gdzie chcesz, na każdą powierzchnię, która przyjmuje klej. Może to być laptop, walizka, szyba, szafa, kask, motocykl, samochód, kamper. Możesz naklejać w biurze, dzięki czemu takie proste naklejki np. z Flagami Polski posłużą do udekorowania miejsca Twojej pracy.

Wodoodporne Kontury Polski i nie tylko

Nasze naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej, to nie jest zwykły papier, to nie jest zwykła papierowa naklejka, ale folia. Jest ona mocna, trwała, posiada mocny klej i jest wodoodporna. Nasze naklejki z Flagami Polski, w jakimkolwiek rozmiarze, w jakiejkolwiek formie, w jakimkolwiek kształcie, są po prostu naklejkami trwałymi i wodoodpornymi. 


- - - - Przykłady użycia naklejek, przeglądnij wszystkie serie i wybierz odpowiednie dla siebie :) - - - -

naklejki flagi Polski

naklejki herby miast

naklejki na kufry

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl