Naklejki kody Państw w kolorze szarym, to seria dająca wrażenie przyjaznego ciepła.

Seria naklejek stworzona, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom grupy podróżników motocyklowych i samochodowych, którzy chcieli wyrażać swoją pasję w trochę odmienny sposób niż większość. Do tej pory naklejki z kodami Państw w kolorze białym są jakoby standardem i stały się przez to popularne. Kolor szary naklejek z Państwami sprawia, że stajesz się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

-> Kody Szare

A może naklejki z kodami Państw nakleić na kury motocyklowe?

Niezależnie od formy podróżowania, szare naklejki państw świata będą bardzo odpowiednią formą wyrażania siebie i tego gdzie byłeś, co widziałeś, co zwiedziłeś. Większość z nas chce dzielić się swoimi pozytywnymi wrażeniami, z tego tez powodu stale rozwijamy nasze kolekcje naklejek nie tylko z kodami Państw, ale również z Konturami Państw, z klasycznymi Flagami Państw.

A może poszukujesz klasycznych Białych naklejek z kodami Państw?

Jeśli chcesz przez długi czas pielęgnować wspomnienia, to naklejki z kodami Państw są dla Ciebie.

Andrzej był człowiekiem, którego dusza była związana z podróżami. Jego życie toczyło się w rytmie samolotów, a każdy nowy lot był dla niego jak otwieranie kolejnej strony w książce przygód. Naklejki z kodami państw były dla niego jak małe kapsułki czasu, które przenosiły go w różne zakątki świata.

Andrzej miał swoją żółtą walizkę, która towarzyszyła mu w każdej podróży. To była jego wierna towarzyszka, która zawsze była gotowa na nowe wyzwania. Na jej powierzchni przyklejał naklejki z kodami państw – małe symbole każdej z odwiedzonych krain. Każda naklejka miała swoją historię, swoje wspomnienia.

Kiedy Andrzej lądował w nowym kraju, pierwszą rzeczą, jaką robił, było naklejenie naklejki z kodem państwa. To była jego tradycja – każdy kraj, jeden znak. Naklejki zdobiły jego walizkę, a on sam czuł, że to jest jego mały sposób na pielęgnowanie wspomnień.

Paryżu przykleił naklejkę z kodem FR. To był jego pierwszy lot do Francji, a naklejka przypominała mu później o zachwycie, jakiego doświadczył, stojąc u jej stóp Wieży Eiffla. W Rzymie przykleił naklejkę z kodem IT. To była podróż pełna historii, sztuki i smaków. Naklejki z kodami państw były jak małe okno do wspomnień.

Andrzej zwiedził już kilkadziesiąt państw świata. Naklejki zdobiły jego żółtą walizkę – od Tajlandii po Islandię, od Japonii po Kenię. Każda z nich była jak małe serce bijące w rytm przygody. I choć walizka była już wygnieciona i nieco podniszczona, to naklejki nadal były na swoim miejscu – pielęgnowały wspomnienia i dodawały mu sił do dalszych odkryć.

Andrzej wciąż miał apetyt na dalsze podróże. Naklejki z kodami państw były jego motywacją – każda nowa naklejka to nowa przygoda. I tak, jego żółta walizka była jak skarbnica wspomnień, a naklejki były jak małe klucze do tajemnic świata.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl