Czy naklejki na nalewki mogą zachwycać?

Pewnego wieczoru, przyjaciółka podczas odwiedzin i degustacji nalewek domowych stwierdziła "Muszę szczerze przyznać, że kiedy patrzę na te naklejki na nalewki i przy tym kosztuję zawartość butelki, to odnoszę wrażenie, jakby jedno piękno współgrało z drugim, jakby oba zmysły, wzroku i smaku, dostawały równocześnie ekstazy". A to była tylko reakcja na zwykłe, a zarazem urzekające samoprzylepne etykiety na nalewki.

Czy marzysz o tym, żeby w końcu nie szorować butelek po śladach starych etykiet? Te naklejki na nalewki domowe są drukowane na folii samoprzylepnej, co oznacza, że nie drą się jak papierowe, nie pozostawiają po sobie śladu, kiedy będziesz je zdejmować z butelki po zakończeniu rytuału degustacji zawartości.

Naklejki na butelki nalewek, tak niewielka rzecz, a potrafią wzbudzić zachwyt.

Wybierz pasującą serię naklejek na nalewki, w każdej serii znajdziesz wiele rodzajów, wzorów, smaków, które wybierzesz do swoich domowych nalewek. Znajdziesz tutaj wzory dedykowane na popularne nalewki z aronii, malin, pigwy, wiśni, jak również na wiele innych nalewek, wśród nich owocowe, ziołowe, korzenne. Sprawdź wymiary naklejek i swoje butelki, z pewnością dopasujesz którąś z dostępnych kolekcji.

Personalizacja słowna i zdjęciem, wzornictwo oraz miejsce na wpisanie daty zabutelkowania, to niewątpliwe atuty moich naklejek na nalewki, które wkrótce mogą dekorować Twoją kolekcję nalewek domowych.

Tego właśnie szukałeś, właśnie te naklejki na nalewki... :)

Na Nalewki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl