Naklejki na nalewki w Twoim guście

Pewnego wieczoru, przyjaciółka podczas odwiedzin i degustacji nalewek domowych stwierdziła "Muszę szczerze przyznać, że kiedy patrzę na te naklejki na nalewki i przy tym kosztuję zawartość butelki, to odnoszę wrażenie, jakby jedno piękno współgrało z drugim, jakby oba zmysły, wzroku i smaku, dostawały równocześnie ekstazy". A to była tylko reakcja na zwykłe, a zarazem urzekające etykiety na butelkach.

Czy marzysz o tym, żeby w końcu nie szorować butelek po śladach starych etykiet? Te naklejki na nalewki domowe są drukowane na folii samoprzylepnej, co oznacza, że nie drą się jak papierowe, nie pozostawiają po sobie śladu, kiedy będziesz je zdejmować z butelki po zakończeniu rytuału degustacji zawartości.

naklejki na nalewki

Etykiety samoprzylepne na nalewki - warianty i wzory

Wybierz pasującą serię naklejek na nalewki, w każdej serii znajdziesz wiele rodzajów, wzorów, smaków, które wybierzesz do swoich domowych nalewek. Znajdziesz tutaj wzory dedykowane na popularne nalewki, jak np. z aronii, malin, pigwy, wiśni, jak również na wiele innych nalewek, wśród nich owocowe, ziołowe, korzenne. Sprawdź wymiary naklejek i swoje butelki, z pewnością dopasujesz którąś z dostępnych kolekcji.

Personalizacja słowna i zdjęciem, wzornictwo oraz miejsce na wpisanie daty zabutelkowania, to niewątpliwe atuty tych naklejek na butelki, które wkrótce mogą dekorować Twoją kolekcję nalewek domowych.

etykiety na nalewki

Tego właśnie szukałeś, właśnie te naklejki na butelki

Można by jeszcze długo zachwalać te wzory naklejek na nalewki, ale wystarczy popatrzeć, aby wiedzieć już, że nie znajdziesz gustowniejszych. 

Na Nalewki

Trochę więcej w temacie etykiet na nalewki

Zajmuję się hobbystycznie nalewkami od wielu lat, tworzę już po tym czasie doświadczenia własne przepisy na nalewki. Oczywiście sprawdzone stare przepisy nalewkarzy stosuję również, jednak lubię eksperymentować, wynajdywać nowe smaki, a to prowadzi również do powstawania nowych wzorów naklejek na nalewki.

Stale, co jakiś czas dołączają do serii tych gustownych etykiet na nalewki, nowe wzory, jak na nalewkę z kolczaków obłączastych, wielokwiatową, których możliwe, że nie spotkasz w innym sklepie.

Zapraszam Ciebie serdecznie do udekorowania swojej kolekcji wyjątkowymi etykietami na nalewki domowe.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl